تغییر را از خود آغاز کنیم
امروز : پنج شنبه 30 / 3 / 1398    
ثبت نام و ورود به سایت
نام کاربری
گذرواژه
رمز خود را فراموش کرده ام
شما مهمان هستید
مطالب جدید
 
جدید ترین اخبارپر بازدید ترین
 
آمار گیر سایت
افراد آنلاین 23
بازدید های امروز 374
بازدید های دیروز 152
بازدید های ماه گذشته 3625
تعداد کل بازدید های سایت 255485
آدرس اینترنتی شما 185.88.152.195
 
 سایت انجمن پزشکان عمومی ایران: نامزدهای انتخابات انجمن پزشکان عمومی صبح  ۲۱ آبان با حضور در هفتمین نشست شورای هماهنگی انجمن‌های پزشکان عمومی در تهران، کارنامه فعالیت‌های علمی و صنفی و برنامه‌های خود را با روسا و دبیران شعب و مسوولان کمیته‌های انجمن در میان گذاشتند. 

✅ در بخش نخست این نشست ابتدا با حضور دکتر مهران قسمتی‌زاده و دکتر محسن جورکش، رییس و دبیر شورای هماهنگی انجمن‌های پزشکان عمومی در جایگاه هیات رییسه، دکتر قسمتی‌زاده دستور کار نشست را گزارش کار شش‌ماهه اخیر هیات مدیره، معرفی شیوه انتخابات الکترونیکی و سامانه عضویت انجمن و آشنایی روسا و دبیران شعب و مسوولان کمیته‌های انجمن با نامزدهای انتخابات آتی انجمن خواند و گفت: مهم‌تر از انتخابات، ثبت عضویت همه همکاران در انجمن و نمایش اتحاد پزشکان عمومی در سطح کشور است.

✅ سپس دکتر عباس کامیابی، رییس انجمن پزشکان عمومی ایران، گزارشی از عملکرد هیات مدیره ارایه و اعلام کرد همزمان با مجمع عمومی آینده، این گزارش در رسانه‌های انجمن نیز منتشر خواهد شد.

✅ دکتر کامیابی نیز با تاکید بر اهمیت ثبت الکترونیکی همه اعضای شعب و نیز اعضای جدید در سامانه الکترونیکی عضویت انجمن گفت: اگر قرار است سازمان رای ما پشتوانه اقتدار پزشکان عمومی در نظام سلامت کشور باشد، زمانش همین حالاست.

✅ در ادامه دکتر حمید خاکسار، رییس کمیته انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران به تشریح روند انتخابات پرداخت و از جمله گفت: در کمیته انتخابات قرار نیست به صلاحیت‌های عمومی نامزدها رسیدگی کنیم و کلمه گزینش در این مرحله جایی ندارد.

✅ برنامه پایانی ‌بخش نخست تشریح مراحل ثبت‌نام الکترونیکی بود و در ادامه پس از استراحتی کوتاه و تشکیل هیات رییسه‌ای شامل دکتر ولی رستم‌زاده، دکتر عبدالرحیم اسدی لاری و دکتر افشین اسدی، نامزدهای انتخابات انجمن هر یک در پنج دقیقه به ارایه کارنامه و برنامه‌های خود پرداختند.

✅ در این بخش که پس از صرف ناهار و تا چند ساعت از عصر جمعه ادامه داشت، بیش از ۴۰ تن از ۶۰ نامزد هیات مدیره و بازرسی انجمن پشت تریبون رفتند که به‌محض تایید نهایی نامزدها توسط کمیته انتخابات، فایل تصویری سخنرانی تک‌تک آن‌ها در سایت و کانال تلگرامی انجمن گذاشته خواهد شد.

متن مقاله در سایت انجمن پزشکان عمومی ایران:
isgp.ir/4442
کانال تلگرامی انجمن پزشکان عمومی ایران:
@isgp_ir
ارتباط با انجمن پزشکان عمومی ایران:
@isgp_admin